Hakkımızda

WARMA ISI ÜRÜNLERİ

Fabrika 1

fotolar_page-0001.jpg (176 KB)

Fabrika 2

WhatsApp Image 2021-06-16 at 19.11.29.jpeg (85 KB)


2005 yılında ihracat odaklı üretim ile faaliyete geçen firmamız,  ülkemizin en zengin ürün yelpazesine sahip ve en yüksek kapasiteli havluluk radyatör, alüminyum radyatör, dekoratif çelik radyatör ve dizayn havluluk radyatör üreticisidir. Şirketimiz, Davran Ailesine aittir.

Bugün itibariyle iki fabrikasıyla üretimin %98'lik payını başta Avrupa olmak üzere Afrika ve Amerika kıtalarına ihraç edilmekte, %2'lik payını ise yurtiçi pazarlarına arz edilmektedir. Araştırma ve geliştirmeye verdiği önem üretimin her aşamasındaki seçicilik ve çağın gerekleri doğrultusunda her geçen gün artan teknoloji yatırımlarıyla müşterilerimizin ihtiyaçlarına eksiksiz cevap verebilmek amacıyla geniş ürün yelpazesine eklediği yeni ürünlerle sektöründe daima lider olmayı hedeflemektedir.

Yönetimden üretime ve pazarlamaya, organizasyonda yer alan bütün ekibimiz çağdaş ve dinamik, üstün gayretleriyle firmamizin başarı grafiğinin yükselmesinde etkili olmuştur. Bütün ürünlerimiz sahip olduğumuz ISO 9001:2015 Kalite belgesinin gerektirdiği şartlar doğrultusunda üretilmektedir. Üretim süreçlerimizi en son teknoloji ile yenileyerek, çalışanlarımıza verdiğimiz eğitimlerle, ürünlerimizin kalite güvenilirlik, çevreye ve doğaya duyarlılık açısından tüm standartlara uygunluğunu saglamaktayız. Toplam kalite yönetimini organizasyon kültürü olarak benimsemiş olan firmamiz, gelecekte de sektörün lideri olarak müşterilerine her zaman daha kaliteli ürün ve hizmet sunmayı hedeflemektedir.
ÇEVRE POLİTİKASI

Çevre politikalarının temel esası ekolojik sistemin korunması ve insan faktörünün bu sisteme entegre edilmesidir. Çevre koruma; özellikle hava, toprak, su kirliliğine sebep olan bileşenlerin bertarafı, gürültü kirliliği ve radyasyonun izole edilmesi ana başlıkları altında  çevreye zararın ve etkinin önlenmesi için yapılan çalışmalar bütünüdür. Bu doğrultuda, Warma Isı Ürünleri, kirliliği oluşmadan önce kaynağında önleyecek sistemlerin kullanımında üretim sektörünün öncü kuruluşlarından biridir. Warma'da sürdürülebilir gelişim yaklaşımı ile endüstriyel gereksinimlerin tümünde atılan adımlar çevreye olan sevgi ve saygı bütünlüğünde gerçekleştirilir. Çevre koruma, kurumsal farkındalığın yanı sıra bireysel farkındalık da gerektirir. Çalışanlarda çevre bilincinin oluşturulmasına ve desteklenmesine yönelik eğitim, Warma İç Eğitim politikalarının temelini oluşturan başlıların ilk sıralarında yer alır. Çevre ile ilgili mevzuat harfiyen uygulanmakla birlikte, yasal zorunluluk olmaksızın ülkemizin ve dünyamızın geleceğine atfedilen önem neticesinde çevre kirliliği ile ilgili tüm önlemler, çağın ilerisinde bir yaklaşım ile ele alınmaktadır.  Yasaların talep etmediği, insan ve malzemenin zarar görme riskinin olmadığı durumlarda dahi, sadece ekolojik zararın azaltılması, yok edilmesi için alınan tüm önlemler, Warma çevre koruma hassasiyetinin ayrılmaz bir parçasidır. Warma Isı Ürünleri Ltd. Şti olarak bu hususta gerekli önemi göstermekte ve bu bilincin sürekliliğini sağlamaktayız.
 


KALİTE POLİTİKASI

- Tüm çalışan personelimizin geliştirilmesi, hedefler doğrultusunda yaratıcılığını kullanarak sürekli iyileştirme ilkesine göre katkıda bulunabilmesini sağlamak.
- Makina, ekipman, iş gücü ve zamanı maksimum yeterlilik ve verimlilik ile kullanarak en düşük maliyet ile Warma kalitesini buluşturmak.
- Üst düzeyde müşteri tatmini sağlamak için standardı belirlenen süreçler boyunca oluşbilecek uygunsuzlukları önlemek.
- Müşteri memnuniyetini değerlendirmek, en kısa sürede olası hoşnutsuzlukları gidermek ve tekrar oluşmasını önlemek için gerekli aksiyonları almak.
- Süreçler arasındaki iletişim ve koordinasyonu sağlayarak siparişleri tam zamanında ve en güvenilir şekilde karşılamak.
- Ürün ve proseslerde yaptığımız tüm gelişme ve iyileştirmelerin, çevreyi ve insan sağlığını destekler doğrultuda olmasını sağlamak.
- İyileştirme ve geliştirme önerilerinin sürekliliğini sağlamak.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.